03.03.2008
Fotogalerie
Zkompletovali jsme pro Vás sekci vozový park, kde můžete vidět naši techniku.
 
28.11.2007
Nový web

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Děkujeme za Vaši návštěvu a doufáme, že zde najdete veškeré potřebné informace.

 
RYCHLÝ KONTAKT:

Radek Vyvadil, dispečer

mobil: +420 724 269 303
telefon: +420 567 212 935
:: poslat email

Spedice

Další aktivitou naší firmy je spediční činnost, kterou začala naše firma provádět proto, aby pokryla rostoucí poptávku. Náš zkušený tým odborníků se snaží vytvářet nejekonomičtější dopravní řetězce a operativním řízením vznikají optimální dopravní spojení.

Dispečeři využívají smluvní dopravce, a proto jsme schopni zajistit přepravu nákladu v rozmezí od 1 palety až po 36 palet o celkové hmotnosti 24 tun.  Všechny vozy jsou pod řízením zkušených dispečerů a prostřednictvím mobilních telefonů v neustálém kontaktu a proto je možno kontrolovat plnění termínu dodání pro maximální spokojenost zákazníka. Pro zkvalitnění přeprav využívá naše společnost softwarových programů pro maximální vytížení vozových jednotek, v rámci jedné jízdy a tím dochází k snížení přepravného pro naše stálé a věrné zákazníky.

Zaručujeme :

  • splnění všech požadavků zákazníka k jeho úplné spokojenosti
  • nepřetržitou dispečerskou službu
  • kontakt s vozidly 24 hodin denně
  • pojištění nákladu je samozřejmostí 


Potřebujete přepravit zboží jakéhokoliv druhu? Pak jste na správném místě. Vyplňte následující poptávkový formulář, a uvidíte co se začne dít... ::: Poptávkový formulář zde
O firmě Kontakt
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.