03.03.2008
Fotogalerie
Zkompletovali jsme pro Vás sekci vozový park, kde můžete vidět naši techniku.
 
28.11.2007
Nový web

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Děkujeme za Vaši návštěvu a doufáme, že zde najdete veškeré potřebné informace.

 
RYCHLÝ KONTAKT:

Radek Vyvadil, dispečer

mobil: +420 724 269 303
telefon: +420 567 212 935
:: poslat email
O firmě

Hlavní činností firmy Jiří Novák - autodoprava, je provozování mezinárodní přepravy všemi typy vozidel. Disponujeme vlastními tahači s návěsy, nákladními vozidly s nosností do 6 t, dodávkovými vozidly do 1,5 tuny, dále máme vozidal pick-up pro expresní zasilky o nosnosti do 500 kg (diponujeme vozy Ford Connect které jsou schopny přepravit 2 EUR palety). Do našeho vozového parku patří pouze kvalitní značky (Renault, Ford ) nákladních a dodávkových automobilů, vozidla nemají vyšší stáří tří let. samozřejmostí je sjednané pojištění námi přepravovaného nákladu. V současné době má firma dvacet stálých zaměstnanců, náš kolektiv se neustále rozrůstá, úměrně k celkovému dynamickému rozvoji firmy. Okrajově se také naše firma zabývá spedičními službami, které jsme začali provádět jako odezvu na rostoucí poptávku. Zejména se však snažíme uspokojit vaše požadavky našimy vozidly a snažíme se náš již nemalý vozový park stále rozšiřovat.

Potřebujete-li dopravit nebo přepravit zboží jakéhokoliv druhu, věříme že budeme ideálním a stálým partnerem. Vynaložíme snahu a veškerou odbornou péči tak, abyste byli nejen spokojeni.

Hlavním cílem naší společnosti a cílem všech našich zaměstnanců je Vaše maximální spokojenost s našimy službami a těší nás každé kladné hodnocení naší práce.

Jiří Novák
majitel firmy

Potřebujete přepravit zboží jakéhokoliv druhu? Pak jste na správném místě. Vyplňte následující poptávkový formulář, a uvidíte co se začne dít... ::: Poptávkový formulář zde
O firmě Kontakt
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.