03.03.2008
Fotogalerie
Zkompletovali jsme pro Vás sekci vozový park, kde můžete vidět naši techniku.
 
28.11.2007
Nový web

Spustili jsme novou internetovou prezentaci. Děkujeme za Vaši návštěvu a doufáme, že zde najdete veškeré potřebné informace.

 
RYCHLÝ KONTAKT:

Radek Vyvadil, dispečer

mobil: +420 724 269 303
telefon: +420 567 212 935
:: poslat email

Doprava:

Ve vlastním vozovém parku máme dostatek kvalitních vozidel do celkové hmotnosti přepravovaného zboží 1500 kg, 5-8 palet, dodávkové vozy jak plachtové tak i skříňové. Dále disponujeme nákladnímy vozy o celkové nosnosti 6 tun, 18 palet a 36 giterboxů. V nabídce naší firmy jsou také kamionové soupravy s možností přepravit až 24 tun, typu low-deck.

Pro zákazníka jsme schopni zajistit službu přepravy materiálu formou sběrné služby s doručením do většiny evropských destinací do 48 hodin. To je velmi zajímavé nejen časově, ale také finančně.

Díky pravidelným přepravám pro některé zákazníky se naše společnost specializuje především na přepravy do Německa a Francie, po celé EU plus Švýcarsko. Naše vozy však můžete potkat téměř po celé Evropě.

Zajišťujeme i expresní a kurýrní službu zejména pro automobilový průmysl, různé termínované náklady, spolupracujeme s firmami při provádění systému just - in time zejména dodávkovými vozy. Zboží je do většiny destinací doručeno do 24 hodin. V oblasti zasilatelství spolupracujeme s renomovanými přepravními společnostmi. A to na základě již dlouholeté vzájemné spolupráce.

Máme i možnost krátkodobého uskladnění zboží, překládky a celkovou manipulací se zbožím vysokozdvižnými vozíky. Dále jsem připraveni vyřešit jakýkoliv specifický problém zákazníka. Nebojte se a kontaktujte nás.

Samozřejmostí je :

  • výborný technický stav vozidel
  • vozidla do stáří 3 let
  • stabilizovaný kádr spolehlivých řidičů
  • non-stop dispečerská služba
  • GPS navigace v každém vozidle
  • mobilní telefony ve všech vozidlech
  • pojištění nákladu
  • spokojenost zákazníka je našim hlavním cílem


Potřebujete přepravit zboží jakéhokoliv druhu? Pak jste na správném místě. Vyplňte následující poptávkový formulář, a uvidíte co se začne dít... ::: Poptávkový formulář zde
O firmě Kontakt
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.